Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Novinky

SZVP

23.9.2012 se Elfíno zúčastnil "Zkoušek vodníckých dovedností", (pro ty konzervativní Speciálnich zkoušek z vodní práce) a vedl si fantasticky, kdy zkoušky dokončil bez ztráty kytičky s plným počtem bodů v 1. ceně a stal se tak VÍTĚZEM ZKOUŠEK! Tímto také Elf splnil poslední podmínku zařazení mezi chovné psy plemene maďarský krátkosrstý ohař. Moc se tešíme :) ...Elf hlavně na holky ;)


KV Brno Žebětín

Elfík se krásně předvedl na Krajské výstavě na domácí půdě a obdržel tituly Vítěz třídy otevřené a Krajský vítěz!

Pěkný posudek od pana rozhodčího Václavíka: Téměř dvouletý pes ve výborné kondici, dobrý formát, trochu jemnější hlava, dobrá výška, pevný hřbet, korektní záď a dobré nasazení ocasu, střední hrudník, dobrý pohyb.

 


Z Elfa se stává muž

Po pilném tréninku se dostavili úspěchy! Elf složil velmi úspěšně Podzimní zkoušky v I. ceně a na výstavě v Náměšti na Hané byl po důkladném změření, sečtení a zhodnocení určen kandidátem chovu!

 

Obrázky z "Podzimek v Těšanech ZDE."


Volné štěňátko ridgebačíka v chovatelské stanici QWANDOYA


DKK

S prvním listopadovým sněhem přisly i skvělé zprávy, a sice výsledky Elfíkových rentgenů kyčelních kloubů!

Takže: Elf z Nehvizd DKK A/A !!!

 


Štěňátka maďárků

Více info o malých zrzavcích najdete na stránkách chovatelské stanice Laváre Morávia nebo přímo kontaktujte chovatele Štěpána Horáka na e-mail.


Zkoušky vloh

Na Svátek sv.Václava jsme se vydali na Vysočinu pokusit se zaplnit první kolonku v sekci "Zkoušky" :). Zúčastnili jsme se Zkoušek vloh ohařů a malých plemen pořádaných Mysliveckým sdružením Háje-Dušejov. Startovali jsme na loveckých zkouškách vůbec poprvé, jako jediný pár v celé naši skupině ohařů. Elfík se mezi zkušenými matadory rozhodně neztratil, zkoušky dokončil v I.ceně s 221 body (nos 4) a stal se k překvapení všech (kromě nás wink) celkovým vítězem zkoušek!!! Děkujem všem, kdo nám pomáhali se na zkoušky připravit a samozřejmě taky celému týmu z Mysliveckého sdružení Háje-Dušejov za moc pekně připravené zkoušky!

Fotogalerie ze zkoušek ZDE  a Elfova výsledková tabulka ZDE.

   


NVP Brno

Elfík poprvé v mezitříde ve věku jen 15 měsiců a 5 dní nezklamal a odvezl si hodnocení VD 1.

 

Fotky z výstavy k dispozici opět u našich přátel ZDE.


Výcvik Lučkovice

V srpnu jsme strávili týden na výcvikovém táboře v Lučkovicích, kde se Elf pod dozorem zkušených výcvikářů připravoval na svoji zkouškovou premiéru v podobě Zkoušek vloh, na které si brousíme zoubky. A jelikož je zrzavec moc šikovnej, zkoušeli jsme i některé disciplíny na PZ a vodu. Fotodokumentaci - ZDE- zajistili manželé Maňhalovi. Všem děkujeme!


Nové foto - Elf 15 měsíců

pro víc fotek klikni na foto


Elfovi sluší modrá :)

Zdá se, že muselo nastat opravdové léto, aby i Elfík pochopil, že ke zrzavému maďarskému kožíšku jde nejvíc ze všech barev modrá :) Více ve fotodokumentaci ZDE! 


23.7.2011 Krajská výstava Brno - Žebětín

Elf - třída mladých : Výborný 1, Vítěz třídy mladých, Krajský vítěz mladých (rozhodčí J.Němec)

   

za fotky děkujeme Tondovi a Katce od IS Eddieho


 

Elf před objektivem Hanky Vitulové

    

    

 


 

21.-22.5.2011 CAC a CACIB Litoměřice

Elf poprvé ve třídě mladých: Sobota Výborný 2 (rozhodčí V. Piskay, SK)

                                             Neděle Výborný    (rozhodčí A. Brabletz, PL)

   

 Foto Lucie Svobodová, Danitty kennels


 

TOPlist